Zadání příspěvku

Zprávy z tříd

0. ročník

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

6. ročník

7. ročník

8. ročník

9. ročník

5.r., 18. 01, Sloh - vzkaz ...

4.r., 17. 01, Beseda s ilustrátorem ...

7.r., 16. 01, Pozdrav z Pece 3. den ...

5.B, 15. 01, Sloh - telefonování ...

7.r., 15. 01, Pozdrav z Pece ...

5.r., 14. 01, M - dělení dvojciferným dělite ...

5.B, 14. 01, Přírodověda ...

SD, 10. 01, Fotbal/softball ...

1.C, 21. 12, Konec roku 2018 - 1. C ...

4.r., 19. 12, Betlémská kaple ...

9.r., 18. 12, Slovanská epopej ...

7.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

8.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

9.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

SD, 14. 12, Svíčkárna ...

9.r., 11. 12, Židovské muzeum ...

7.r., 11. 12, Vánoční trhy ...

5.r., 10. 12, Kyberšikana. ...

5.B, 08. 12, Exkurze po stopách 2.světové v ...

5.B, 07. 12, Mikuláš ...

0.A, 05. 12, Kde se vzal, tu se vzal, za dv ...

SD, 05. 12, Mikulášské bruslení ...

4.r., 05. 12, Co nám může hrozit na internet ...

1.C, 04. 12, Vánoční trhy ...

4.r., 03. 12, Vánoční trhy ...

3.B, 01. 12, Vánoční dílny ...

6.B, 27. 11, Vánoční dílny v 6.B - ...

9.A, 27. 11, Vánoční dílny ...

SD, 27. 11, Muzeum strašidel ...

SD, 25. 11, Fotbal/softball ...

SD, 23. 11, Info k výletu do muzea strašid ...

SD, 22. 11, Bruslení ...

5.r., 19. 11, Aj - probíraná látka ...

1.C, 18. 11, Vánoční fotografování dětí 23. ...

5.r., 16. 11, mluvnické kategorie u sloves ...

4.r., 14. 11, Drumbeny ...

5.B, 14. 11, Cesta vesmírem ...

5.B, 14. 11, Dušičky ...

5.r., 14. 11, Vlastivědná vycházka ...

2.A, 12. 11, Projekt Listohraní ...

4.B, 06. 11, Koloběh vody ve vodárenství ...

6.r., 05. 11, Národní muzeum Praha - 100 let ...

7.r., 03. 11, MYANMAR divoká cesta do barmsk ...

8.r., 03. 11, MYANMAR divoká cesta do barmsk ...

9.r., 03. 11, MYANMAR divoká cesta do barmsk ...

6.r., 03. 11, Byli jsme při tom - Oslavy 100 ...

4.B, 29. 10, Kids'Lab Abraka dabra-Chytří g ...

1.C, 27. 10, První 2 měsíce ve škole ...

SD, 26. 10, Perníková Chaloupka ...

6.r., 24. 10, Divadlo Horní Počernice ...





Naše úspěchy

Zeměpisná olympiáda

Datum: 27.02  Zadal: budilova   Třída: Vse  kategorie: Naše úspěchy   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Naše škola organizovala dne 21.2. 2017 okresní kolo zeměpisné olympiády. Z našich žáků se nejlépe umístili Jan Pham ze VI.C - 9. místo a Ulyana Danyliv ze VII.B - 11. místo. Děkujeme.

Počet příspěvků: