Zadání příspěvku

Zprávy z tříd

0. ročník

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

6. ročník

7. ročník

8. ročník

9. ročník

5.r., 15. 02, Přírodověda - lidské tělo ...

1.C, 14. 02, Zdravá výživa - hodina prvouk ...

5.r., 13. 02, Divadlo - Lipany ...

5.B, 11. 02, ¨HV - Leoš Janáček ...

0.A, 06. 02, Na kouzelném paloučku.. ...

5.r., 06. 02, Preventivní program - dopravní ...

5.B, 05. 02, Lyžování ...

5.r., 04. 02, Školní kolo recitační soutěže ...

4.r., 04. 02, Školní kolo recitační soutěže ...

SD, 04. 02, Fotbal/softball ...

5.r., 01. 02, Vl - poloha, povrch ...

4.B, 31. 01, Made in Czechoslovakia ...

6.r., 31. 01, Divadlo Horní Počernice ...

5.B, 28. 01, Přv - Muzeum smyslů ...

5.r., 26. 01, Přv - smyslová ústrojí ...

SD, 25. 01, Trampolíny ...

5.r., 22. 01, M - desetinná čísla, úvod ...

5.r., 22. 01, M - desetinná čísla ...

5.r., 22. 01, Vlastivěda - Sametová revoluce ...

7.r., 21. 01, LVK - Pec pod Sněžkou ...

5.r., 18. 01, Sloh - vzkaz ...

4.r., 17. 01, Beseda s ilustrátorem ...

7.r., 16. 01, Pozdrav z Pece 3. den ...

5.B, 15. 01, Sloh - telefonování ...

7.r., 15. 01, Pozdrav z Pece ...

5.r., 14. 01, M - dělení dvojciferným dělite ...

5.B, 14. 01, Přírodověda ...

SD, 10. 01, Fotbal/softball ...

1.C, 21. 12, Konec roku 2018 - 1. C ...

4.r., 19. 12, Betlémská kaple ...

9.r., 18. 12, Slovanská epopej ...

7.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

8.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

9.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

SD, 14. 12, Svíčkárna ...

9.r., 11. 12, Židovské muzeum ...

7.r., 11. 12, Vánoční trhy ...

5.r., 10. 12, Kyberšikana. ...

5.B, 08. 12, Exkurze po stopách 2.světové v ...

5.B, 07. 12, Mikuláš ...

0.A, 05. 12, Kde se vzal, tu se vzal, za dv ...

SD, 05. 12, Mikulášské bruslení ...

4.r., 05. 12, Co nám může hrozit na internet ...

1.C, 04. 12, Vánoční trhy ...

4.r., 03. 12, Vánoční trhy ...

3.B, 01. 12, Vánoční dílny ...

6.B, 27. 11, Vánoční dílny v 6.B - ...

9.A, 27. 11, Vánoční dílny ...

SD, 27. 11, Muzeum strašidel ...

SD, 25. 11, Fotbal/softball ...





Naše úspěchy

Obvodní kolo Zeměpisné olympiády

Datum: 05.03  Zadal: budilova   Třída: Vse  kategorie: Naše úspěchy   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Dne 20.2. se konalo obvodní kolo Zeměpisné olympiády. Měli jsme reprezentanty ve všech třech kategoriích. Nejlépe dopadla kategorie B, kterou vyhrál Honza Pham ze VII.C a 4. místo obsadil Vítek Novák ze VII.A. Honza Pham postupuje do krajského kola, budeme mu držet palce.

Počet příspěvků: