Zadání příspěvku

Zprávy z tříd

0. ročník

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

6. ročník

7. ročník

8. ročník

9. ročník

5.B, 25. 03, Přv - kožní soustava ...

5.B, 25. 03, Vyhlášení výsledků soutěže k p ...

5.r., 22. 03, Techmania Plzeň ...

5.B, 20. 03, Přv - vylučovací soustava ...

0.A, 11. 03, Příhody vodníka Česílka ...

5.B, 11. 03, Hv - finská polka ...

5.B, 08. 03, Přv - oběhová soustava ...

4.B, 06. 03, Hurá do muzea ...

5.B, 04. 03, Hv - Petr Iljič Čajkovskij ...

SD, 04. 03, Bruslení ...

1.r., 01. 03, Výchovný koncert ...

2.r., 01. 03, Výchovný koncert ...

8.r., 28. 02, Řemesla živě ...

7.r., 28. 02, Dům U Kamenného zvonu ...

5.r., 15. 02, Přírodověda - lidské tělo ...

1.C, 14. 02, Zdravá výživa - hodina prvouk ...

5.r., 13. 02, Divadlo - Lipany ...

0.A, 06. 02, Na kouzelném paloučku.. ...

5.r., 06. 02, Preventivní program - dopravní ...

5.B, 05. 02, Lyžování ...

5.r., 04. 02, Školní kolo recitační soutěže ...

4.r., 04. 02, Školní kolo recitační soutěže ...

SD, 04. 02, Fotbal/softball ...

5.r., 01. 02, Vl - poloha, povrch ...

4.B, 31. 01, Made in Czechoslovakia ...

6.r., 31. 01, Divadlo Horní Počernice ...

5.B, 28. 01, Přv - Muzeum smyslů ...

5.r., 26. 01, Přv - smyslová ústrojí ...

SD, 25. 01, Trampolíny ...

5.r., 22. 01, M - desetinná čísla, úvod ...

5.r., 22. 01, M - desetinná čísla ...

5.r., 22. 01, Vlastivěda - Sametová revoluce ...

7.r., 21. 01, LVK - Pec pod Sněžkou ...

5.r., 18. 01, Sloh - vzkaz ...

4.r., 17. 01, Beseda s ilustrátorem ...

7.r., 16. 01, Pozdrav z Pece 3. den ...

5.B, 15. 01, Sloh - telefonování ...

7.r., 15. 01, Pozdrav z Pece ...

5.r., 14. 01, M - dělení dvojciferným dělite ...

5.B, 14. 01, Přírodověda ...

SD, 10. 01, Fotbal/softball ...

1.C, 21. 12, Konec roku 2018 - 1. C ...

4.r., 19. 12, Betlémská kaple ...

9.r., 18. 12, Slovanská epopej ...

7.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

8.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

9.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

SD, 14. 12, Svíčkárna ...

9.r., 11. 12, Židovské muzeum ...

7.r., 11. 12, Vánoční trhy ...





Naše úspěchy

Dětské plavecké závody

Datum: 26.10  Zadal: budilova   Třída: Vse  kategorie: Naše úspěchy   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Dne 18.10 se v hloubětínském bazénu konaly plavecké závody a žáci naší školy získali hned 3 medaile. V I. kategorii získala stříbrnou medaili Elenka Didova ze III.C a ve IV. kategorii zazářily Kristýna Kudrnovská z VIII.B, která získala zlato, a Nela Pavelková z IX.B se stříbrnou medailí. Děkujeme všem reprezentantům a vítězům gratulujeme.

Počet příspěvků: