3.B, 04. 05, Četba přes prázdniny - 3.B ...

Naše úspěchy

To by měl Eduard Petiška radost...

(koleckova   15.06.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  Přiložený soubor: Ke stažení  )

Naši žáci kreslili, malovali i plastiky tvořili na téma Staré řecké báje do soutěže Já a můj obvod. V úterý 13. června jsme byli pozváni do Galerie Prahy 14 na slavnostní otevření výstavy a zároveň by  ... pokračování článku

Malý fotbal

(budilova   09.06.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Ve čtvrtek 8.6. vybojovali starší žáci 3. místo v obvodním kole malého fotbalu na FZŠ Chodovická. Můžeme se tak radovat z dalšího sportovního úspěchu. Gratulujeme.

Výtvarná soutěž: Voda pro život

(vondraskova   24.06.2017  Naše úspěchy  Třída: 3.B  )

Výsledky soutěže Voda pro život Do soutěže se sešlo téměř šest set literárních, fotografických, výtvarných a kombinovaných děl. Všem účastníkům organizátoři děkují. V I. věkové kategorii se umístila  ... pokračování článku

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

(budilova   04.05.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Dne 19.4. proběhlo v naší škole okresní kolo závodů ve sportovní všestrannosti - OVOV. Soutěž měla hojnou účast, škoda jen, že počasí nebylo zrovna ideální a tak se sportovalo v tělocvičnách. Jedno dr  ... pokračování článku

AntiFetFest - 3. místo

Naši žáci se letos zapojili do soutěžního festivalu amatérských filmů s tématikou rizikového chování - AntiFetFest. Pod vedením školních psychologů pracovaly dva týmy složené z žáků 7. ročníku. Chlap  ... pokračování článku

Soutěž v anglickém jazyce - okresní kolo

(budilova   27.02.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Naši žáci se letos zapojili také do soutěže v anglickém jazyce. Do okresního kola postoupil Matěj Kulhánek z VIII.B a získal zde krásné 4.-5. místo spolu se žákyní ZŠ Chvaletická. Moc gratulujeme a dě  ... pokračování článku

Zeměpisná olympiáda

Naše škola organizovala dne 21.2. 2017 okresní kolo zeměpisné olympiády. Z našich žáků se nejlépe umístili Jan Pham ze VI.C - 9. místo a Ulyana Danyliv ze VII.B - 11. místo. Děkujeme.

Pythagoriáda

Dne 1.2. 2017 se konalo školní kolo Pythagoriády, kterého se účastnili žáci 5.- 8. ročníku. Do dalšího kola postupují Nikol Ondroušková z V.A a Nazim Tali-Maamar ze VI.C. Budeme držet palce.

Pražské poetické setkání - obvodní kolo.

(vsetickova   23.02.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  Fotogalerie  )

23.2. se žáci z 2. až 5. tříd zúčastnili v Galerii 14 recitační soutěže Pražské poetické setkání. V první kategorii soutěžili Matěj Brož, Jana Bahazijova a Lucie Kadlečková, ve druhé kategorii Vojta P  ... pokračování článku

Obvodní kolo Poháru ZŠ.

(vsetickova   06.12.2016  Naše úspěchy  Třída: Vse  Fotogalerie  )

Dne 6.12. se družstvo našich florbalistů zúčastnilo obvodního kola Poháru základních škol v hale na Děkance. Účastnilo se 11 týmů a naši hoši se dostali mezi dva postupující týmy. Moc děkujeme za 1.  ... pokračování článku

Obvodní kolo florbalového turnaje

(budilova   04.11.2016  Naše úspěchy  Třída: Vse  Přiložený soubor: Ke stažení  )

Ve dnech 2. a 3.11. proběhla obvodní kola florbalového turnaje v kategoriích mladší žákyně a starší žáci. Oba týmy byly úspěšné: děvčata byla dokonce přiřazena ke starším a získala 3. místo a kluci si  ... pokračování článku

Dětské plavecké závody

(budilova   21.10.2016  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Ve čtvrtek 20.10. se v hloubětínském plaveckém bazénu uskutečnily tradiční Dětské plavecké závody. Naši školu reprezentovali žáci 7. a 8. ročníku a Nela Pavelková ze VII.B vybojovala zlato!!! Děkujeme  ... pokračování článku

Soutěž v poskytování první pomoci

(budilova   14.10.2016  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

V pátek 23.9. se naši žáci zúčastnili soutěže v poskytování první pomoci, která se konala v ZŠ Bří. Venclíků. Vyslali jsme 4 tříčlenná družstva: žáky 4., 5., 8. a 9. ročníku. a byli úspěšní! Páťáci zí  ... pokračování článku