2.C, 23. 09, Branný den - 2. C ...

Naše úspěchy

Bronz v obvodním kole florbalu

(koleckova   20.11.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

15. listopadu žáci z 8. a 9. ročníku reprezentovali naši školu v obvodním kole florbalu a obsadili krásné 3. místo. Gratulujeme a děkujeme.

Reprezentace školy na 12. celostátní žákovské ekologické konferenci

(koleckova   15.11.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  Fotogalerie  )

V pondělí 13. listopadu 2017 bylo v konferenčním sále Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy živo. Zaplnil se žáky základních a středních škol z České republiky, kteří zde na Celostátní ekologic  ... pokračování článku

Cena Michala Velíška

(budilova   09.11.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Dne 8.11. 2017 obdržel František Kurina, žák III.A, Cenu Michala Velíška v dětské kategorii. Při pomoci zachránit těhotnou ženu prokázal svou duchapřítomnost a rozhodnost. Gratulujeme!

Dětské plavecké závody.

(vsetickova   19.10.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  Fotogalerie  )

Dne 19.10. se žáci naší školy zúčastnili dětských plaveckých závodů v Hloubětíně. Všech 16 dětí se velice snažilo a padlo jedno zlato. Zasloužila se o ně Nela Pavelková. Velice gratulujeme a všem úč  ... pokračování článku

AntiFetFest - 3. místo

(budilova   04.05.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Naši žáci se letos zapojili do soutěžního festivalu amatérských filmů s tématikou rizikového chování - AntiFetFest. Pod vedením školních psychologů pracovaly dva týmy složené z žáků 7. ročníku. Chlap  ... pokračování článku

Soutěž v anglickém jazyce - okresní kolo

(budilova   27.02.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Naši žáci se letos zapojili také do soutěže v anglickém jazyce. Do okresního kola postoupil Matěj Kulhánek z VIII.B a získal zde krásné 4.-5. místo spolu se žákyní ZŠ Chvaletická. Moc gratulujeme a dě  ... pokračování článku

Zeměpisná olympiáda

Naše škola organizovala dne 21.2. 2017 okresní kolo zeměpisné olympiády. Z našich žáků se nejlépe umístili Jan Pham ze VI.C - 9. místo a Ulyana Danyliv ze VII.B - 11. místo. Děkujeme.

Pythagoriáda

Dne 1.2. 2017 se konalo školní kolo Pythagoriády, kterého se účastnili žáci 5.- 8. ročníku. Do dalšího kola postupují Nikol Ondroušková z V.A a Nazim Tali-Maamar ze VI.C. Budeme držet palce.

Pražské poetické setkání - obvodní kolo.

(vsetickova   23.02.2017  Naše úspěchy  Třída: Vse  Fotogalerie  )

23.2. se žáci z 2. až 5. tříd zúčastnili v Galerii 14 recitační soutěže Pražské poetické setkání. V první kategorii soutěžili Matěj Brož, Jana Bahazijova a Lucie Kadlečková, ve druhé kategorii Vojta P  ... pokračování článku

Dětské plavecké závody

(budilova   21.10.2016  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Ve čtvrtek 20.10. se v hloubětínském plaveckém bazénu uskutečnily tradiční Dětské plavecké závody. Naši školu reprezentovali žáci 7. a 8. ročníku a Nela Pavelková ze VII.B vybojovala zlato!!! Děkujeme  ... pokračování článku

Soutěž v poskytování první pomoci

(budilova   14.10.2016  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

V pátek 23.9. se naši žáci zúčastnili soutěže v poskytování první pomoci, která se konala v ZŠ Bří. Venclíků. Vyslali jsme 4 tříčlenná družstva: žáky 4., 5., 8. a 9. ročníku. a byli úspěšní! Páťáci zí  ... pokračování článku