Konec školního roku ve 4.A a 4.B

Konec školního roku ve 4.A a 4.B

Autor |2019-06-27T17:54:51+00:0027 Červen, 2019|4.ročník, Třídy|0 komentářů

Poslední týden tohoto školního roku se nezadržitelně blíží ke konci a my jsme si ho parádně užili. První den byl ve znamení pikniku u rozhledny Doubravka. Díky šikovným maminkám a tatínkům si děti dopřávaly velice chutné svačinky. Tentokrát jsme nesvačili ve školních lavicích, ale baštili jsme pod korunami stromů, které nás ukrývaly pod horkým sluncem. I výhled z nové rozhledny byl nádherný. Další dny se nesly také ve znamení zábavy. Kino, výborná zmrzlina v blízké ovocence a mnoho her, které děti měly možnost hrát poslední školní dny. Zítra zazvoní naposledy a čekají nás dlouhé/krátké letní prázdniny.

Přejeme co nejkrásnější léto a těšíme se v září na shledanou. Zora Sochnová a Jana Petáková