2. třídy – úvodní informace

Autor |2020-09-01T11:03:38+00:001 Září, 2020|2.ročník|0 komentářů

vítáme Vás v novém školním roce a zasíláme doplňující informace k úspěšnému zahájení  roku:

Základní informace mají všichni žáci 2. tříd vlepené v notýsku – pomůcky na výtvarnou, pracovní a tělesnou výchovu, provoz ŠD a ŠJ.

Prosíme Vás o vyplnění úvodní strany v ŽK (včetně e-mailové adresy) a přepsání / vlepení rozvrhu na zadní stranu ŽK (s. 33) a obalení ŽK i Notýsku – sdělení průhledným bezbarvým obalem. ŽK i notýsek pravidelně kontrolujte a podepisujte. Absenci děti musí mít zapsanou v ŽK hned po návratu do školy.

Od čtvrtka 3. 9. se učíme podle rozvrhu (ve čtvrtek do 12.35), ve čtvrtek si děti přinesou do školy PS a sešity z 1. třídy – podle pokynů tř. učitelky.

Děti, které odcházejí po vyučování ze školy bez doprovodu, musí mít lísteček (jako v 1. třídě).

Děti, které odcházejí domů v průběhu vyučování (např. k lékaři nebo z důvodu podezření na nemoc), musíte vyzvedávat osobně.

Ve čtvrtek 10. 9. proběhnou online třídní schůzky – podrobná informace o připojení Vám bude včas zaslána (nemusíte mít obavy, připojení bude jednoduché).

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Věra Ježková, Vladimíra Holovská a Zdeňka Benešová