Distanční výuka od 12. 1. 2021

Distanční výuka od 12. 1. 2021

Autor |2021-01-12T10:23:58+00:0012 Leden, 2021|Nepřehlédněte, Zprávy ze školy|0 komentářů

Vážení rodiče,

na začátku školního roku jsme vytvořili manuál pro distanční výuku. Sestavili jsme jej v souladu s doporučeními MŠMT a zároveň v době planých nadějí, že jej budeme potřebovat jen dočasně. Teď jsme téměř na konci pololetí a vypadá to, že tento školní rok bude převážně o distanční výuce a jen občasných návštěvách školy. Z tohoto důvodu již není možné nadále pokračovat nastaveným způsobem. Od úterý 12. ledna tak platí pro všechny ročníky nové rozvrhy hodin, ve kterých je posílena synchronní výuka. Uvědomujeme si, že to bude pro všechny účastníky náročné, protože synchronní výuka má mnohá úskalí, ale v tuto chvíli to považujeme za nutné. Zbývající hodiny pokračují asynchronně, kdy žáci pracují samostatně na zadaných úkolech a v určených termínech svou práci odevzdávají vyučujícím.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jaroslava Budilová