Komunikace s žáky a zadávání úkolů

Autor |2020-04-03T13:35:02+00:0016 Březen, 2020|Nepřehlédněte, Zprávy ze školy|0 komentářů

od 11.března se nacházíme v neobvyklé situaci, která není pro nikoho příjemná  a snažíme se ji zvládat “za pochodu”. Paní učitelky minulý týden zafungovaly velmi rychle a zadaly dětem spoustu úkolů na různě dlouhou dobu. Proto bylo třeba vytvořit jednotná pravidla komunikace, a ta se zde pokusím zrekapitulovat.

Učitelé 1. stupně komunikují mailem.

Učitelé 2. stupně komunikují se žáky přes Bakaláře a úkoly zadávají do rubriky Domácí úkoly. Přes tuto aplikaci budou také žáci zasílat vypracované úkoly učitelům zpět ke kontrole.

Protože nemáme mailové adresy na všechny rodiče, a protože ne všichni žáci 2. stupně mají elektronickou ŽK, zveřejňují učitelé práci také na stránkách školy.

Někteří učitelé jsou navíc v kontaktu se žáky přes různé mobilní aplikace nebo posílají žákům odkazy na různé výukové materiály, videa apod.

Od 16. 3.  je také možné sledovat výuku na ČT 2.

Všichni učitelé jsou k dispozici každý všední den v dopoledních hodinách a od dnešního dne budou úkoly zadávat postupně.

Přeji nám všem pevné zdraví a ať se brzy vše vrátí do starých kolejí.

Mgr. Jaroslava Budilová