Naše účast v 14. žákovské ekologické konferenci

Naše účast v 14. žákovské ekologické konferenci

Autor |2019-11-12T07:59:29+00:0011 Listopad, 2019|7.ročník, 8.ročník, Zprávy ze školy|0 komentářů

V pátek 8. listopadu jsem  měla možnost společně s dalšími děvčaty ze 7. a 8. ročníku se zúčastnit 14. žákovské ekologické konference organizované Klubem ekologické výchovy ve spolupráci s Českou komisí pro UNESCO a MŠMT. Na konferenci, která se konala v prostorách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Praze, představovaly školy projekty zaměřené na ekologii a životní prostředí. Na konferenci vystoupilo 10 badatelských týmů ze základních a středních škol z celé republiky. Na závěr obdrželi účastníci konference Diplomy z rukou doc.RNDr. Milady Švecové, CSc. – předsedkyně Klubu ekologické výchovy, PhDr. Petra Čápa – tajemníka České komise pro UNESCO a zástupce MŠMT PaedDr. Vladimíra Kriega.
Myslím si, že každý, kdo se konference zúčastnil, si odnesl spoustu zajímavých námětů i inspiraci pro nové školní projekty.
Radka Beránková, 8. B