3.A a 3.C

dovolte mi, abych Vás na počátku školního roku pozdravila a popřála Vám i Vašim dětem úspěšný školní rok.

Informace pro Vás:

• 2. 9. končí vyučování v 11:40 h., od 5. 9. v 12:35 h (podle rozvrhu).
  • Pečlivě vyplňte úvodní stranu v ŽK, údaje průběžně čtěte a podepisujte známky a informace, sledujte a podepisujte Sdělení, kontrolujte připravenost dítěte na výuku.
  • VV do kufříku: anilinové a temperové barvy + běloba navíc, voskovky, štětce (kulaté i ploché, různé vel.), paleta, středně silný černý fix, fixy barevné, UH kelímek, igelit – podložka, hadřík, modelína, tuhé lepidlo v tyčince, ochranný oděv.
  • Na TV (plavání) plavky, ručník, tekuté mýdlo, boty do sprchy. Na výuku bez šperků a se svázanými vlasy (příp. koup. čepicí).
  • Penál – vždy ořezané pastelky, 2x pero, ořezávátko, tužky č. 1, 2 a 3, nůžky s kulatou špičkou, guma, malé pravítko na podtrhávání, funkční kružítko, tenký černý fix nebo černé gelové pero.
  • Na geometrii: trojúhelník s ryskou, 30cm pravítko.
  • Prosím pošlete: papírové kapesníky (balení 10 ks), 4 role kuchyňských utěrek a 1 balení kancelářských papírů.
  • Děti, které potřebujete uvolnit k lékaři, musíte osobně vyzvedávat ve škole (bezpečnostní důvody).
  • Jakoukoliv absenci dítěte zapisujete do ŽK.
  • Na třídní fond vybíráme 500 Kč (do 16.9.) Z této částky zakoupíme sešity, čtvrtky, barevné papíry, pomůcky na PV. Na konci šk.r. bude vyúčtování TF k dispozici.
  • Obalte a podepište učebnice a pracovní sešity

Informace pro Vás:

• 2. 9. končí vyučování v 11:40 h., od 5. 9. v 12:35 h (podle rozvrhu).
  • VV do kufříku: anilinové a temperové barvy + běloba navíc, štětce (kulaté i ploché, různé vel.), středně silný černý fix, fixy barevné, UH kelímek, igelit – podložka, hadřík, modelína, tuhé lepidlo v tyčince, ochranný oděv.
  • Pro uvolnění ruky – Spirograph
  • Na TV (plavání) plavky, ručník, tekuté mýdlo, boty do sprchy. Na výuku bez šperků a se svázanými dlouhými vlasy, hřeben (příp. koup. čepicí). – 1.pololetí
  • Na geometrii: trojúhelník s ryskou, 30cm pravítko.
  • Prosím pošlete: tekuté mýdlo a 4 silnější role kuchyňských utěrek a 1 balení kancelářských papírů.
  • Jakoukoliv absenci dítěte zapisujete do ŽK.
  • Na třídní fond vybíráme 550 Kč (do 16.9.) Z této částky zakoupíme sešity, čtvrtky, barevné papíry, doprovodné pracovní sešity, pomůcky pro skupinovou práci.
  • Obalte a podepište učebnice a pracovní sešity
  • Desky s klipem A4:  desky s klipem 4A

Po vyučování bude mé dítě……………………………………………… odcházet:

– samo

– s doprovodem

– do ŠD

Těším se na spolupráci v tomto šk. roce.

Podpis: ___________________________________