Roušky ve školní družině

Roušky ve školní družině

Autor |2020-09-29T15:20:30+00:0029 Září, 2020|Nepřehlédněte, Školní družina|0 komentářů

Vážení rodiče,

rozhodli jsme se, že v době ranní a konečné družiny (tedy v době od 6.30 do 7.40 a od 16.00 do 17.00) budeme používat ochranné roušky. V tuto dobu dochází ke kumulaci žáků z více tříd a my tak chceme minimalizovat možnost šíření případné nákazy a s tím související nutnost karantény a distanční výuky.

Kroužky v rámci družiny začnou v týdnu od 5. 10. Jedná se o výtvarný a outdoorový kroužek. Dramatický kroužek, šikovné ručičky a páteční míčové hry se z důvodu malého zájmu neotevřou. O otevření středečních pohybových her se rozhodne na základě dalších opatření, o kterých má MŠMT informovat do konce týdne.

Roušky budeme používat i v době výtvarného kroužku a době, kdy činnost outdoorového kroužku bude probíhat v budově školy.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Mgr. Budilová