Školní kroužky do odvolání nezahájí činnost

Školní kroužky do odvolání nezahájí činnost

Autor |2020-10-02T07:41:50+00:002 Říjen, 2020|Nepřehlédněte, Zájmové kroužky|0 komentářů

Vážení rodiče,

v souvislosti se zněním Mimořádného opatření MZČR ze dne 30. 9.2020 jsme se rozhodli zájmové kroužky organizované školou do odvolání neotevřít. Pokud se opatření zmírní, budeme vás o zahájení činnosti informovat. Těm z vás, kteří již zaslali platbu, doporučujeme zatím vyčkat, jak se situace vyvine. Třeba zahájíme v polovině října nebo v listopadu. Pokud však trváte na vrácení platby, kontaktujte paní hospodářku.

Tato informace se týká všech družinových kroužků, a dále sportovních her pí uč. Smržové, gymnastiky pí uč. Schimmerové, atletiky pí uč. Hortové, florbalu p. vych. Holovského a flétny pí uč. Novotné.

Netýká se kroužků organizovaných mimoškolními subjekty, ty vás o případném pozastavení činnosti budou informovat samy.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Budilová