V těchto dnech všechny děti, které byly přihlášeny letos do družiny, dostaly lístečky s vyúčtováním poplatku za ŠD.  Přeplatky jsou převáděny do dalšího školního roku a o tyto částky jsou poníženy platby na další školní rok. Věnujte proto, prosím, pozornost rozpisu plateb za ŠD na další školní rok, každý má částku jinou (dle přeplatku). Připomínáme, že platby za 1. pololetí jsou splatné již před nástupem do školy tj. 31.8.2021 (prosím, hradit až během srpna).

Jen u žáků 4. a 5. ročníků, kteří již příští školní rok do družiny chodit nebudou, přeplatky vracíme na účty, ze kterých platby přišly. Vratka proběhne dne 23.6.2021, zkontrolujte na svých účtech, že přeplatek dorazil.  Pokud i někdo z nižších ročníků neplánuje v příštím  roce do školní družiny chodit, ozvěte se, domluvíme se taktéž na vrácení přeplatku.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.  Lucie Dušková (kancelář ZŠ, tel.:281 912 168)