Žáci 9. ročníku vyjeli na exkurzi do Památníku Terezín, aby se seznámili s novodobou českou historii spojenou s obdobím 2. světové války. Mohli nahlédnout do útrob ghetta, kde během války byli uvězněni nejen lidé židovského původu, ale také nepřátelé nacistického Německa. Byl to pro nás zážitek spojený jak se vzděláváním, tak i s ponaučením a pochopením hrůzných událostí, které se odehrály v Terezíně v letech 1939-1945.
