dovolte nám, abychom Vás na počátku školního roku pozdravily a popřály Vám i Vašim dětem úspěšný školní rok 2024/25

Informace pro Vás:

• 2. 9. máme jen jednu vyučovací hodinu (tj. do 8:45 h) – sejdeme se u šatních skříněk – vstup vchodem pro 2.stupeň
  • 5.A bude mít šatny na 1. stupni, 2. 9. je bude paní učitelka očekávat u šaten 1. stupně
  • 3. 9. končí vyučování v 11:40 h, od 4. 9. v 12:35 h (podle rozvrhu). Žákům budou předány klíče od šatních skříněk. Prosím o pečlivé jejich uchování.
  • Kontrolujte připravenost dítěte na výuku.
  • Dohlédněte prosím, aby Vaše dítě docházelo do školy čistě a vhodně oblečeno a upraveno, pravidelně a včas podle stanoveného rozvrhu (to jest tak, aby 5 minut před zahájením výuky bylo přítomno ve třídě)
  • Jakoukoliv absenci dítěte zapisujete do omluvného listu. Při ztrátě omluvného listu se vydá nový po zaplacení částky 10,- Kč. Tento omluvný list dostanete během prvních dnů školního roku
  • Předem známou nepřítomnost žáka je třeba nahlásit včas třídnímu učiteli, rodinné důvody respektuje škola pouze v nejnutnějších případech. Pokud si chcete své dítě vyzvednout během vyučování je třeba si ho osobně vyzvednout. Pokud chcete, aby odešel ze školy sám, je třeba o tomto písemně informovat třídního učitele a to minimálně 24h a doplnil žádost o uvolnění informací, že za dítě přejímáte po opuštění školní budovy zodpovědnost.
  • Lékařské vyšetření není důvodem k celodenní absenci žáka. V případě, že žák není nemocen, dostaví se po vyšetření do školy a zapojí se do výuky.
  • Informace ohledně pomůcek dostanete tento týden od svých třídních učitelek do emailu prostřednictvím bakaláře a dětem budou rozdány první školní den.
  • Jakékoliv změny v osobních údajích prosím nahlaste neprodleně třídní učitelce (adresa, telefonní číslo, zdravotní pojišťovna)
  • Informace pro rodiče, kteří si nezakoupili pracovní sešity na konci loňského školního roku 2023/24: Rodiče kupovali: Hravá matematika 1 .a 2.díl, a dále AJ – Project 1 (nové vydání).Těšíme se na spolupráci v tomto školním roce

Vaše třídní učitelky: Jana Novotná, Václava Borovanová, Štěpánka Vondrášková