Vážení rodiče budoucích školáků,

máme velikou radost, že se na Předškoličku přihlásilo již tolik dětí a věříme, že se jim u nás bude líbit. Ve stejnou dobu, kdy děti usednou do lavic, tedy ve středu 23.3. od 14 hodin, jsme pro vás – rodiče připravili setkání s vedením školy, naší speciální pedagožkou Mgr. Kašičkovou a s Mgr. Dofkovou – pracovnicí Pedagogicko- psychologické poradny. Budeme si povídat o zápisu a připravenosti dětí na školu. Dále vás seznámíme s principy otevřené školy a demokratického vzdělávání, budeme mluvit konkrétně o tom, co děti čeká v 1. třídě, jak pracujeme se žáky s odlišným mateřským jazykem a co všechno naše škola žákům a rodičům nabízí.

Akce je organizována v rámci programu Operační program Praha – Pól růstu ČR.

Budeme rádi, když tuto nabídku využijete a těšíme se na vás.

Mgr. Budilová, ředitelka školy