Vážení rodiče,

8. června proběhla schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků a žáků 0.ročníků, na které jste měli možnost přihlásit děti do školní jídelny a do školní družiny. Pokud jste na schůzce chyběli a máte o stravování dítěte  nebo docházku do školní družiny zájem, nabízíme náhradní termín přihlášení  ve středu 21.6. v 15-16 hodin. Vstup vrátnicí C (pro 2.stupeň), z ulice Dygrýnova. Budete potřebovat 100,-Kč hotově na zakoupení čipu a znát své číslo účtu, ostatní na místě vysvětlíme.

Pak bude sice možnost dítě přihlásit 4. září, ale upozorňujeme, že nebude možné technicky ani administrativně zajistit stravování od následujícího dne, stravování bude možné cca 3.den od přihlášení! Počítejte také s delší čekací dobou na přihlášení (bude nutné hotově platit nejen čip, ale i stravné….), vznikají zde velmi dlouhé zástupy rodičů, doporučujeme vše zařídit nyní.

Budeme se na Vás těšit.  za ŠJ a ŠD Lucie Dušková