Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

naše školička letos slaví své 30. narozeniny. Není to bůhvíjaké výročí, ale vzhledem k tomu, že jsme se poslední dva roky moc nepotkávali, ale škola přesto prošla určitými změnami, chtěli bychom vás pozvat na Den otevřených dveří. Původně jsme chtěli slavit již na jaře a uspořádat kromě prohlídky školy také akademii v divadle, ale Covid nám nepřál, a tak jsme oslavu odložili na září s plánem spojit ji se sportovním dnem. Tentokrát náš plán ztroskotal na stavu areálu při probíhající rekonstrukci střechy. A tak doufáme, že již nenastane žádná změna a dáváme oslavě poslední šanci :-).

Srdečně vás tedy zveme na Den otevřených dveří ve čtvrtek 23. 9. od 15 do 17.30, jen z důvodu ochrany zdraví nás všech prosíme o použití respirátorů.

Těšíme se na vás.

Pozvánka