dovolte mi, abych Vás na počátku školního roku pozdravila a popřála Vám i Vašim dětem úspěšný školní rok.

Informace pro Vás:

• 5. 9. končí vyučování v 11:40 h, od 6. 9. v 12:35 h (podle rozvrhu).
  • Kontrolujte připravenost dítěte na výuku.
  • VV do kufříku: anilinové a temperové barvy + velká běloba navíc, voskovky, štětce (kulaté i ploché, různé vel.), paleta, středně silný černý fix, fixy barevné, UH kelímek, igelit – podložka, hadřík, modelína, tuhé lepidlo v tyčince, ochranný oděv.
  • TV– cvičební úbor, vhodná sportovní obuv s bílou podrážkou + sportovní obuv na ven, švihadlo, tenisák.
  • Penál – vždy ořezané pastelky, 2x pero, ořezávátko, tužky č. 1, 2 a 3, nůžky s kulatou špičkou, guma, malé pravítko na podtrhávání, funkční kružítko, tenký černý fix nebo černé gelové pero.
  • Na geometrii: trojúhelník s ryskou, 30cm pravítko, ořezané tužky a funkční kružítko.
  • Prosím pošlete: papírové kapesníky (2x balení 10 ks), 1balík kancelářského papíru a 4 role kuchyňských utěrek, tekuté mýdlo.
  • Jakoukoliv absenci dítěte zapisujete do omluvného listu. Při ztrátě oml. listu se vydá nový po zaplacení částky 10,- Kč.
  • Na třídní fond vybíráme 500 Kč (do 15.9.) Z této částky zakoupíme sešity, čtvrtky, barevné papíry, pomůcky na PV.
  • Obalte a podepište učebnice a pracovní sešity.

4.B – desky se sponou, stírací tabulka, zakládací pouzdro s drukem, vlastní úkolníček – stačí přinést z předešlého roku

Doplňte a zašlete paní třídní učitelce:

✂ ——————————————————————————————————————————————

Po vyučování bude dítě (uveďte jméno a příjmení)_________________________odcházet:

– samo

– s doprovodem

Těším se na spolupráci v tomto šk. roce.

Podpis: ___________________________________