Vážení rodiče,

v pondělí 4. prosince pořádala naše škola vánoční trh. Děti vyrobily spoustu vánočních předmětů a dobrot, připravily prodejní stánky a s neobvyklým nasazením sčítaly a odčítaly utržené penízky. V prodeji byl opět Lihuprostý Janouškův punč a nástěnný kalendář sestavený z výkresů našich žáků. Punč už nezbyl :-), ale kalendář si v případě zájmu můžete zakoupit v kanceláři školy. Návštěvnost byla vskutku velká. Děkujeme všem maminkám, které se zapojily do výroby a děkujeme vám všem za duševní i materiální podporu. Tak jako každý rok putuje výtěžek z prodeje punče a část výtěžku z prodeje dětských výrobků na charitu. Členové žákovského parlamentu letos opět vybrali nadaci Dobrý anděl, na jejíž účet bylo odesláno 12 600,- Kč.

Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemné prožití adventního času.

Mgr. Jaroslava Budilová