Vážení rodiče,

naše škola se zapojila do výtvarné soutěže, která byla městskou částí vyhlášena u příležitosti oslav 30. výročí jejího vzniku. Zadáním bylo vytvoření 3D modelu skutečného objektu nacházejícího se na území Prahy 14. Žáci pod vedením učitelů výtvarné výchovy vyrobili model naší školy, který určitě stojí za to vidět. Tuto možnost budete mít v sobotu 8.6. od 14 hodin v parku U Čeňku, kde budou v rámci Dětského dne všechny soutěžní modely vystaveny a bude možné zde hlasovat pomocí žetonů. Od 9.6 do 15.6. můžete hlasovat také na facebookovém profilu Praha14jekulturní – Praha 14 je kulturní/Prague/Facebook. Vítězové obou kategorií (účastnická volba a online volba) získají pro svou školu voucher v hodnotě 3 000,- Kč na nákup sportovních nebo výtvarných potřeb.

Kromě již zmíněné výstavy si děti mohou užít skákací hrad, divadelní představení, malování na obličej a další aktivity.

Přijďte, užijte si hezké odpoledne a hlasujte :-).