Dnes jsme v hodině výtvarné výchovy měli za úkol nakreslit svůj nejlepší zážitek ze včerejšího dne. Naše kresby se zaplňovaly příběhy, které jsme prožili během školního výletu. Bylo úžasné vidět, jak různorodé dojmy si každý z nás odnesl. Někteří z nás byli okouzleni krásou přírody, kterou jsme viděli po cestě. Pro jiné byla cesta autobusem tím nejlepším zážitkem. Velkou inspirací byla pro některé i návštěva jeskyně. Nesmíme zapomenout na prohlídku hradu Kost, která byla pro mnohé z nás vrcholem výletu. Kresby hradních věží, rytířů a tajemných komnat zaplnily stránky některých z nás. I ti žáci, kteří se nemohli výletu zúčastnit, se s námi podělili o své zážitky ze včerejšího dne. Malovali své rodiny, nebo chvíle strávené venku na hřišti. Hodina výtvarné výchovy nám tak umožnila nejen vyjádřit své dojmy z výletu, ale také sdílet radost a zážitky s ostatními. Každý obrázek vyprávěl svůj jedinečný příběh a společně jsme si připomněli, jak krásné chvíle jsme prožili.